| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Salut, se mai poarta blugi/pantaloni pentru barbati care stau "adunati" sa zic asa, jos la glezna?

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Am mai văzut barbați/băieți așa.
O zi bună să ai!

| allison20 a răspuns:

Da, se mai poarta. Am vazut mai multi barbati care purtau pantalonii astfel.

| givehelp a răspuns:

La noi se numeau banani, dar stiu ca acum poarta doar copii. In ce priveste stryns jos sotul meu poarta doar la costumul sport.

| IoNuTzZz1997 explică (pentru givehelp):

NU sunt banani. pe picior sunt mai mulati. doar jos la glezne sunt putin mai adunati.

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Da se poarta dar sa fie simpli sau ceva de bun gust, si acesti blugi trebuie sai pui in evidenta cu niste tenis, sau ceva de genul conteaza si restul hainelor de pe tine

| INeedOSIRIS a răspuns:

Da, se mai poarta. Sunt skinny si jos " adunati ", cum spui tu. Si nu doar se poarta, e si la moda. Bafta!