| Difference a întrebat:

Stiu ca suna cam aiurea dar as vrea sa aflu parerea partii feminine despre mine din punct de vedere fizic. Nu vreau sa ma dau in spectacol sau sa credeti ca asta e un mod de a ma baga in seama cu lumea, ci pur si simplu vreau sa vad parerea voastra.
As prefera ca fetele care sunt dispuse sa faca asta sa aiba cat de cat capul pe umeri si sa nu fie genul care cauta atentie cu orice pret chiar si pe net, iar daca au si cate ceva in cap cu atat mai bine.
Id-u este sociopat7
Cele care isi vor spune parerea sper sa fie una sincera (esti urat, esti frumos, cand te-au vazut la maternitate si-au dat toti doctorii demisia etc... )indiferent de cum vi se pare ca arat, multumesc.
Cele car vor sa raspunda, dati-mi si un feedback la acesta 'intrebare' si spuneti-mi ca voi sunteti acelea care ati dat add.

31 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Just another normal day... fishing... for compliments.