| Axys a întrebat:

Buna happy vreau sa stiu si parerea voastra!
eu sunt sincera de fel si as dori sa aflu cati simtiti ca sunteti sinceri si de ce?

sper ca nu am gresit categoria happy...

si sper sa nu para aiurea intrebarea mea happyasteapt multe raspunsuri!
voi da funda pacat ca nu-s e poate da doar la un raspuns dar se poate da si vot happy

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Da, chiar e nevoie uneori şi tot prefăcuţi ne numim.

15 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Din cate ma cunosc eu, sunt sincera, uneori chiar prea sincera si ajung sa deranjez oamenii cu lucrul acesta.
Sunt sincera pentru ca am facut greseala in trecut sa tin totul in mine si chestia asta te afecteaza mai mult sau mai putin, asa ca mai bine spui lucrurilor pe nume decat sa te ascunzi dupa deget.
Te pup kiss

| Axys explică (pentru AndreeaEma):

Bv tu esti ca si mine aproape happy..la orce greseala ma scuz pentru ca realizez rapid ca am comis o greseala bv

| Axys explică (pentru AndreeaEma):

Apreciez

| Dariusuu a răspuns:

Cred că sunt destul de sincer, dar atunci când trebuie să mint este să evit necazurile sau problemele.

Fiecare om e prefăcut într-un fel.

| Axys explică (pentru Dariusuu):

Da intr-un fel da asa e
ca mentalitatea omului e diferita de la om la om... rar zic nu am refer la mine... rar om care sa fie sincer poate sa fie sincer dar pana la un moment dat pana e nevoit sa minta. e ceva elgat de viata

| Dariusuu a răspuns (pentru Axys):

Ai dreptate, diferă de la om la om.

| Axys explică (pentru Dariusuu):

Ase este happy. rau cu rau dar mai rau e fara rau cam asa ceva happy toti suntem sinceri dar suntem nevoiti in unele cazuri sa mintim big grin cama asa

| Dariusuu a răspuns (pentru Axys):

Şi tu minţi aşai?

| Axys explică (pentru Dariusuu):

Da ca nu-s perfecta big grin....de ce sa nu recunosc doar in situati mai nasoale sut nevoita sa mai zic o minciuna dar nu exagerez unoeri recunosc

| Dariusuu a răspuns (pentru Axys):

Îţi apreciez sinceritatea.

| Axys explică (pentru Dariusuu):

Ce asta orce spun raspund sincer...adica daca mint! sa zic asa spun ca da team mintit si asa si incerc sa ac sa intelega ca am mintit dintr-o anumita cauza. ca uneori nu inteleg de ce trebuie sa mint dar e nevoie si de asta happy.

| Axys explică (pentru Dariusuu):

Am tras concluzia ca daca o persoana minte si recunoaste inseamna ca este complet sincera acea persoana ddar daca minte neincetat inseamna ca nu-i bine ..inseamna ca nu-i sincer

| Axys explică (pentru Dariusuu):

Si pentru ca ai vb cu mine big grin... despre intrebarea mea. team dat o fundita si plus de asta team dat si vot la fiecare intrebare multumesc!

| Dariusuu a răspuns (pentru Axys):

Îţi mulţumesc din suflet.

Îţi voi răspunde la fiecare întrebare şi am să încerc să te ajut.

O noapte liniştită să ai.

| Axys explică (pentru Dariusuu):

Multumesc de asemene si eu ti doresc Noapte buna happy!
si pe maine cat mai frumoasa si mea parut bine de conversatie happy

| Dariusuu a răspuns (pentru Axys):

Da, chiar e nevoie uneori şi tot prefăcuţi ne numim.