| fabiocris a întrebat:

Sall! Pe zi ce trece nu mai stiu cu ce sa ma imbrac chiar daca am o multime de haine tot nu ma hotarasc cum sa le asortez sau care cu care se potriveste.Imi puteti da si mie niste sfaturi sau niste siteuri de unde ma pot inspira?(sunt baiat) dau funda...

1 răspuns:
| UuMzZy a răspuns:

LUNI:poti purta o bluza alba si niste pantaloni negricu sandale cu care crezi tu ca se asorteaza
MARTI:O bluza verde cu pantaloni verzi cu sandale cu care crezi tu ca se asorteaza
MIERCURI:bluza mov si pantaloni negri cu sandale cu care crezi tu ca se asorteaza
JOI:O bluza multicolora cu pantaloni pe trei sferturi albi sau cu bluza alba pantofi sandale ce vrei
Iar vineri, sambata si duminica nu mai stiu vezi tuh pop :X