| anonim_4396 a întrebat:

Sunt blond si nu prea mi se vede barba, e cam rara. Ce as putea sa fac ca sa fie mai deasa?

Răspuns Câştigător
| ADI86 a răspuns:

Depinde cati ani ai. De obicei, parului blond i se potriveste bine o barba mai inchisa. Nu zic neagra ca a arabilor. Depinde si ce culoare de blond ai. Daca este un blond platinat, atunci nu iti va sta bine cu nicio barba. daca esti blond-saten, barba inchisa la culoare merge. daca esti blond-roscat, sa te razi mereu pentru ca e dezgustator. daca esti blod normal (deschis), nu-ti recomand barba.
Pentru a ti se indesa, trebuie sa te razi la 3 zile minim o data! Succes!
P.S. No offence, barbatilor blonzi nu prea le sta bine cu barba. Ti-o spune un blond!

4 răspunsuri:
| ζøvع a răspuns:

Ii mai bine asawinking

| DarkTheory a răspuns:

Tapeazati barba smug

| Mangolinoo a răspuns:

Laso asa mai bine

| pinkstefania13 a răspuns:

Mai bine te razi, vei parea mai tanar