| midlleearth a întrebat:

Ce sa fac sa-mi creasca barba mai deasa...adica am dar e rara si se vede nasolsad in afara de ulei de ricin sau sa ma dau cu lama... o alifie ceva nu cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te barbieresti des si va creste mai repede, usturoiul nu e bun pentru asa ceva. O sa puti si fug fetele de tine.

2 răspunsuri:
| VanillaBl a răspuns:

Freacate cu usturoi si creste mult

| midlleearth explică:

Ai dreptate nor sa mai stea fetele langa minelaughing) si mss si pentru raspunsul tau BlondaBI dar am sa incerc can o sa fiu racit sau ceva de genu ca sa nu ies din casalaughing))