| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani, sunt baiat, si as vrea sa imi vopsesc parul si sa ii schimb forma. Eu vreau un breton in partea stanga, dar nu stiu cum sa zic, sa arate bine. daca ati putea sa imi da-ti niste poze si sa va zic daca asta imi imaginez eu in cap...
Si treaba cu vopsitul, ce trebuie sa fac ca sa am grija de el?

1 răspuns:
| Tumi a răspuns:

Cel mai bine te recomand sa mergi la un stilist...nu costa mult.acolo el(daca e profesionst) dupa forma capului tau, parul, lungimea iti poate recomanda cei mai bun pentru capu tauwinking bafta