| Baa_Cristi_1993 a întrebat:

am 15 ani, iar cand incepe scoala vreau sa ma apuc serios de sala si as dori sa iau niste creatina si proteine ceva credeti ca trebuie datimi sfaturi vreau sa arat bine si nu in 5 ani si eu dupa liceu as vrea sa dau la academia de politie daca as lua creatina si niste protenie ceva m.ar afecta la proba sportiva?

4 răspunsuri:
| Anonim2322343a a răspuns:

Dezavantajul proteinelor este urmatorul: tu pui muschi artificiali pe tine, iar daca nu faci sala multa o sa ai muschi, dar nu forta si nu trebuie sa exagerezi cu ele.

| marfa a răspuns:

Da ca te apuci acum de sala nu o să mai crești iar ciratina rămâne în corp câtva ani și o sa te primesc la academie o sa pici testul anti doping

| Baa_Cristi_1993 explică (pentru marfa):

Ce test anti doping?

| marfa a răspuns:

Osa it I ia sangw