| Ionut231312 a întrebat:

am fost recent la dermatolog si mi-a recomandat isotrexin, spunandu-mi ca nu am o acnee grava, ci medie. A mai folosit cineva ceva de genul? In cat timp v-au trecut cosurile? Vi s-a intamplat sa va apara altele in timp ce va dadeati cu crema? Raspunsul cu cat mai multe informatii va primi funda.

3 răspunsuri:
| Cricy a răspuns:

M-ai facut curioasa. Sa imi spui cum a mers tratamentul, ca sa imi dau si eu si mmmhhh, multa bafta dar oricum daca medicul ti-a recomandat asta, sigur e bun. Daca iti e frica incearca pe o zona mica, vezi cum merge si daca s ok da pe toata fata. Nu cred ca o sa mai apara altele, decat daca apar de la transpiratie. Oricum, in timp ce esti sub 'tratament' incearca sa ai fata cat mai curata. (^▽^)

| Ionut231312 explică (pentru Cricy):

Momentan vad ca incep sa apara mai multe( care se usuca), dar am facut recent o vizita din nou si mi-a spus ca este normal, acest tratament luandu-se cel putin 3 luni pentru a se vedea rezultate. Daca doresti sa te apuci de un tratament recomand sa te duci la dermatolog, el va stii ce trebuie sa iei, caci si eu m-am luat dupa oameni care au spus ca au folosit zineryt/ skinoren si nu prea m-au ajutat.

| dummitrualex87 a răspuns:

Eu am folosit crema impotriva acneei de la www.medicalia.ro si a dat rezultate. Bafta!