| anonimulxxxhd a întrebat:

am mare nevoie de ajutor dau funde+voturi!
ieri m-am tuns simplu deci foarte scurt o, 5mm mai exact cum fac sa-mi creasca parul repede peste ceva timp am un eveniment important si am si urechile putin cam mari arat groaznic ajutati-ma nu vreau sa cumpar creme sau din astea metode naturale
funda+voturi!

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Sunt sampoane care ajuta la accelerarea cresterii parului, cele de la gerovital sunt bune, apoi uleiul de ricin pentru folosit pentru cresterea parului, dar ca sa creasca peste noapte cand tu esti la 5 mm nu gasesti minuni laughing
poti sa improvizezi cu o palarie ceva ca se poarta acum

| K0sti a răspuns:

Urechile mari si mintea scurta...
Daca stiai ca ai eveniment, de ce te-ai tuns asa scurt?

| FlorinConstantin a răspuns:

Otetul de mere are proprietati recunoscute ce accelereaza procesul de crestere al parului, incearca sa te speli pe cap cu otet de mere, totusi rezultatele nu apar peste noapte.

| Tha_Ale_1998 a răspuns:

Mască cu ulei de măsline şi gălbenuş de ou.
Amestecă trei-patru gălbenuşuri de ou cu ulei de măsline şi lasă să acţioneze timp de 15-20 de minute. Dacă aveţi părul gras, folosiţi această mască o dată pe săptămână. Este ieftina si eficienta!