| FulgerMcQueeN a întrebat:

am o problema. Dimineata cand ma trezesc, parul sta de parca as-i fi purtat in noaptea aceea o pisica furioasa pe cap. Iar dimineata nu prea am timp sa il aranjez asa de tare incat sa stea ( nu pot chiar sa imi spal capul dimineata ). Mai exact, parul de pe parti sta ridicat si ma dispera la culme! As-i dori un sfat pentru ce ar trebui sa ii fac.

PS : fac dus in fiecare seara!

Dau dunditza!

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca niste spuma sau ceara de par.

| MisFit20 a răspuns:

Muta dusul de seara dimineata.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Fa-ti un coc seara, si culcate cu cocul sau o coada

| Villy0po a răspuns:

Fa-ti parul cu placa ( pentru par ). Da-l cu spuma/ fixativ / gel / ceara ...sau orice alta varianta preferi. Trebuie sa-ti faci timp! Nu mai dormi atat.