| ღÐeeaĠoneČrazyღ a întrebat:

Am o problema mai jenanta, cand ma dau cu fond de ten transpir si raman cu pete pe fata, iar daca inlatur fondul de ten nu mai transpir.De ce mi se intampla asta? Ce fond de ten imi recomandati si cam la ce pret? Multumesc frumos. Funditahappy

Răspuns Câştigător
| Dariana a răspuns:

Pai probabil fondul de ten iti astupa poriithinking Nu putem sa iti spunem ce fond de ten ar fi bun pentru ca fiecare are tenul diferit. Te poti duce sa ceri sfatul unui dermatolog, daca nu vrei sa platesti de duci si iei o trimitere de la medicul de familie si te duci in spital la Dermatologie. Sper ca te.am ajutat si sper sa iti rezolvi problema! O zi placuta!:*

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Păi nu pot să îți recomand nici un fond de ten deoarece fiecare are tenul diferit. Cât despre această problemă, eu cred că fondul de ten îți acoperă porii și de aceea. Încearcă să te dai cu ten mai puțin, deoarece și mie mi s-a întâmplat asta. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si cu zinc weiss!