| dani913 a întrebat:

am si eu o intrebare ce feon este mai bun cu aer cald sau rece si argumente la ce alegeti. Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlissBrie a răspuns:

Este bine sa folosesti mai mereu uscarea cu aer rece a feonului deoarece nu deterioreaza parul in timp.

4 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Feonul cu aer rece este mai bun deoarece cel cald deterioreaza parul din cauza aerului cald.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Eu am unul cu aer rece, pe baza de ioni. Te usuci putin mai greu cu el, dar parul tau nu va avea de suferit ca la cel cu are cald.

| DenisaKarolina a răspuns:

Cel mai bine e sa incerci sa eviti feonul ^-^

| DespreHostel a răspuns:

Nu stiu exact dar am gasit acest forum care s-ar putea sa iti raspunda la intrebare http://sfaturi.eva.ro/......94350.html