| Mr97ScZ a întrebat:

Am si eu o problema cu mustata.O aveam mare si deasa si voiam sa o dau jos dar nu cu lama ca stiu ca nu e ok la 17 ani.Si fratele meu mi-a zis sa o dau jos cu foarfeca.Am luat foarfeca si am taiat-o.Credeti ca este ok sa imi dau mustata cu foafeca pana pe la 18 ani? O sa imi creasca la fel de egala mustata? Si inca o intrebare: in cat timp creste la loc?
Va rog fiti seriosi si raspundeti doar daca stiti........thanks
FUNDA

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Baietas nu te juca cu mustata -sau cu barba -odata ce dai cu lama sau cu aparatu pe fata, chiar si in zonele in care nu ai daca atingi pe acolo peste puf si ti-l ia, o sa iti para fire negre -E oki cu foarfeca sa iti tai firele alea care se vad.E o vorba cand ai da cu lama pe fata devii Sluga la Barba pe Viata!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Dupa ce ai tuns-o nu ai ras-o cu aparatul de barbierit?

| Mr97ScZ explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu......doar am taiat-o cu foarfeca...dar poti te rog sa-mi raspunzi la intrebari?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Mr97ScZ):

Daca vrei raspunsuri explicite fi si tu explicit, am taiat-o cu foarfeca, dupa ce ai taiat-o nu ti-a mai ramas nimic?

| Alexa920 a răspuns:

E cam naspa cu foarfeca du-te si epileaza-te ori cu crema ori cu ceara este ceva obisnuit in ziua de azi la baieti! si in plus daca te faci cu ceara la salon tine si mult timp si creste si egal

| perfectsmile93 a răspuns:

Eu zic sa o parlesti
(sunt serioasa) happy