| gogonica a întrebat:

as vrea sa ma ajutati! de craciun si de revelion trebuie sa merg la cate un chef super tare organizat...\dancing si nu stiu cum sa ma imbrac:-s as vrea niste idei va rooog e urgentsad deoarece trebuie sa ma apuc de shopping:X big grin cele mai bune idei au Funda:*

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Pentru Craciun incearca o rochie rosie pana la genunchi mai eleganta cu o bratara mai stralucitoare si subtire si un colier cu margele rosii iar pentru Revelion poti incerca un tricou dragut, pe deasupra un bolero negru mai sclipicios, o fusta pana mai sus de genunchi si dresuri negre.

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Cumpara o rochie scurta, tricotata, intr-o culoare pamantie, sau negru sau gri, sau o rochita aniaml print, papuci, ei bine, botine (sau chiar cizme ) negre sau rosii si un plic, sau o poseta rosie. e bun?