| Murariu_Sebi_1998 a întrebat:

As vrea sa stiu, va rog, daca se poate, care este diferenta intre un parfum original, de firma mare, si un tester al acestuia. Am observat ca testerele se vand mai ieftin ca parfumul in sine. Dar intrebarea mea este: se merita sa cumperi un tester in locul parfumului? Persistă la fel de mult ca acesta? Mirosul este acelasi sau nu?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| Atatt a răspuns:

Din cate stiam testerul este folosit in magazine pentru ca potentalii cumparatori sa poata testa mirosul si persistenta parfumurilor. Nu stiam ca se si vinde. Ma gandesc ca banii din vanzarea testerului intra in bununarul vanzatorului. laughing