| Nymphiis a întrebat:

Ce haine ar trebui să port dacă am fața mai lungă? Mi-am luat niște bluze pe gât, dar nu mă simt prea comod în ele. Nu prea sunt stilul meu, dar multe persoane mi-au zis că îmi stau bine.
De asemenea, ce pantaloni m-ar avantaja dacă sunt mai slab și am picioarele subțiri? Sunt destul de înalt, am undeva la 1.83.
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca cele mai "decoltate" asa, sa nu vina pe gat.

De altfel camasile merg mereu, ca sunt camasi. Dar sa desfaci primii 2 nasturi.

| zilog a răspuns:

Nu vonteaza hainele conteaza portofelul gros lantul de aur si masina bengoasa!

| Nymphiis explică (pentru zilog):

Nu încerc să impresionez pe nimeni, vreau să mă simt eu ok

| zilog a răspuns (pentru Nymphiis):

Nu conteaza deloc hainele conteaza sa fii tu si sa fii deosebit prin demnitate caracter increderea pe care o pot avea oamenii in tine
sa fii un om de cuvant