| Skylerx a întrebat:

A venit toamna și o dată cu ea școala. Aș vrea să știu ce haine aș putea purta în prima zi (app: sunt în clasa a 5-a la colegiu) și aș vrea să port ceva mai șic, dar să fie cât de cât scolăresc, nu rebel. Dacă puteam aș fi vrut să îmi las părul desfacut creț, dar nu mă lasă mama. Trebuie să spun că chiar îmi stă bine cu părul lung (tuturor fetelor le stă bine cu părul lung, mă refeream la ceva mai special). Nu am nevoie de uniformă ceva, doar să fie ceva pe acolo haine. O bluză cu mânecă lungă, pantaloni lungi (negri, pe picior pe care îi am acasă) și aș vrea niște pantofi (balerini, ceva, dar mai bine niște sandale). Dresuri albe subțiri am. Mulțumesc pentru toate răspunsurile. big grin

Răspuns Câştigător
| Andra_8863 a răspuns:

Pai poti sa iti iei tenisi aia lungi,cu parul desfacaut,cu o bluza frumoasa daca s-ar putea trei sferturi culoarea roz mai inchis ca sa se potrivasca cu tenisii,si niste pantaloni lungi,aia negri si ai sa vezi cum o sa arati eu imi imaginez si o sa arati super asa cred sper ca te-am ajutat, sau o bluza cu maneca scurta frumoasa cu o fusta ce culoare vrei tu, cu sandalele alea pe care le aveai la mine si cu parul despacut o sa arati super sper ca te-am ajutat verisoara eu imi imaginez cum vei arata cu amandoua imbracamintele si eu cred ca vei arata superb pa mai vorbim.Si tine minte sa te imbraci frumos ca sa arati o impresie buna si ca esti sic da pa.

1 răspuns:
| xDoiObrăjori a răspuns:

Buna! Iti voi zice cea mai chic tinuta pentru prima zi de scoala! Jeansi inchisi la culoare, balerini negri sau roz, o camasa alba simpla cu putin decolteu, o curea neagra sau roz [depinde de balerini, sa fei de aceeasi culoare] un povaras foarte subtire alb, negru sau bleomarin si o coada de cal perfecta [daca nu te lasa cu parul desfacut]!
Sper ca te-am ajutat! Funditaaa? Pleaseee!