| anonim_4396 a întrebat:

Mai jos va adresez niște întrebări la care as vrea sa răspundeți sincer.

1. Dacă ați fi subponderali, ați vrea să aveți greutatea normala, sa va îngrășați?

2. V-ar plăcea sa aveți oasele la vedere, coloana, coastele etc?

3. Ce culoare va place cel mai mult la ochi?

4. Ce culoare va place cel mai mult la par?

5. Picioare mai subțiri sau mai groase?

Și acum o întrebare ( nu ca cele de mai sus ar fi fost întrebări dar mna)

E ciudat ca picioarele mele dau sensatia ca sunt mai subțiri când port pantaloni largi?

Mulțumesc

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

1. Aș vrea să fiu normal.
2. Mie nu mi-ar placea, din nefericire mi se vad puțin coastele datorită faptului că nu mănânc des și mult. Dar se poate corecta orice, nu? happy
3. Parcă sunt mai atras de culoarea albastră și verde.
4. Blond.
5. Mai subțiri happy
E gen o lizie d-aia... Având picioare cat de cat subțiri atunci când porți pantaloni largi aceștia practic cad pe picior, poate că ai picioarele și lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Sunt.Nu,n-as vrea, nu in mod special.Aici e relativ, la unii se poate vedea urat chestia asta, iar la altii nu.
2.Îhh nu.
3Verde.Imi place si albastru, dar nu nuanta aia deschisa, fada, pe care o au majoritatea.
4.Brunet
5.Normale/subtiri
6.Daca esti prea slaba, asa se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Nu
2.Nu
3.Verzi
4.Negru
5.subtiri
Este normal.