| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Salut,TPU! Ce sampon ar trebui sa folosesc ca sa nu mi se mai ingrase, atat de repede parul? Mentionez ca dupa 3 zile, dupa ce l-am spalat e foarte gras! Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

E clar ca daca se ingrasa asa de repede, atunci ar trebui sa folosesti un sampon pentru par gras! Insa, este posibil sa se ingrasa si datorita faptului ca te speli des. Ar trebui sa lasi parul asa cum este minim 7 zile. In cartile de specialitate scrie ca ar trebui sa ne spalam parul o data la 14 zile! Eu am incercat la 7 zile si arata mult mai bine acum! Folosesc un sampon de la Life Care antimatreata si fixativ tot de la ei. Sunt pe baza de plante si-s OK produsele! Mult noroc!

3 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Caro34):

O saptamana? O sa arate ca si cum nu m-as mai fi spalat de 3 luni! Dar o sa incerc, sa vad ce iese! Multumesc happy

| alincik900 a răspuns:

Incearca sa pui citeva picaturi de suc de lamie in sampon

| Caro34 a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

La inceput arata nasol, dar dupa un timp, parul se obisnuieste si arata ca proaspat spalat pana duminica. Si mie mi-a fost greu, dar a meritat! NU te da batuta!