| MBMIIIxShady a întrebat:

De o luna m am gandit sa mi las parul sa creasca, avand probleme cand imi faceam fosta freza datorita unui vartej care-mi dadea mari batai de cap. Acum, vrand sa-l las sa creasca, nici nu am rabdare, asa ca am cautat pe net niste metode de a-l face sa creasca mai repede, iar cea mai usoara mi s-a parut cea de a folosi ulei de ricin. Am auzit ca e bun si atunci cand nu iti creste barba, mie imi cresc cateva fire in barba, dar as vrea sa fie mai dese, specific, doar in barba. Cum se aplica acest ulei, si pe cap si in barba?

1 răspuns:
| oneway a răspuns:

Inainte de a sampona parul, il speli cu ulei de ricin. Clateste parul cu apa fierbinte, ca sa nu ramana mirosul ala nasol. Samponeaza de vreo 2 ori si continua tratamentul happy