| Corsi a întrebat:

De o saptamana ma dau cu ulei de ricin (extern) pentru barba. A incercat cineva, functioneaza? Eu am ceva barba dar se vede bine la soare sau blit de la telefon, cand pun blitul se vad multe fire negre peste tot dar fara lumina nu se vad. Deci, creste barba cu ulei de ricin? Daca da in cat timp? Nu veniti cu chestii gen: esti mic, ai rabdare sau dupa ce o sa creasca nu o sa o mai vrei, exclus. Am aproape 18 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PaulCred a răspuns:

Salut! Daca nu ti-a crescut barba pana la 18 ani,nu iti fa prea mari sperante deoarece este ceva genetic, iar uleiul de ricin ajuta, dar nu substantial, orsicum, peste cativa ani sigur iti va creste.Bafta!