| d3utzsa a întrebat:

In cat timp cresc genele mai dese si lungi daca le dau cu ulei de ricin? am inceput de luni sa le dau dar pe 18 august am un botez si vreau sa imi creasca sa le am lungilove struck oare or creste pana atunci dk ma dau in fiecare seara cu ulei?

1 răspuns:
| nklfjagfalkhgalkgh a răspuns:

Buna! Am auzit de la mai multe persoane ca iti cresc foarte repede genele. Uite un site pentru a te uita la comentarii http://www.naturo.ro/product/id/40/ulei-de-ricin-bio/. Sper ca te-am ajutat;).