| Sweetlove_5091 a întrebat:

Salut TPU:* Eu am o rochie roz cu negru pentru banchet si nu stiu cum sa ma machez.ce culori sa foloseschappyDa-ti-mi niste idei, sfaturi... Funditaa:*
P.S:Sunt in clasa a 8 a big grin

4 răspunsuri:
| BoysvsGirls a răspuns:

Pai poti sa intri pe youtube si sa scrii acolo sus"ladydyvine machiaj banchet clasa a 8 a" si este un machiaj superb si super simplu. Distractie placuta

| Sweetlove_5091 explică (pentru BoysvsGirls):

O urmaresc de ceva timp pe Lady Divine pe youtube si am vazut machiajul.dar as vrea sa mai vad si altcevahappy

| alexutza148 a răspuns:

Macheazate cu niste farduri mai inchise la culoare dar nu prea strident si date cu un luciu de buze rozbig grin (nu uita, sa nu te machezi prea strident baftahee hee

| Gabitzaaaaaaa a răspuns:

Poi pentru inceput rimel, apoi eu zic un Roz Deschis dar daca nu fara farduri si doar cu rimel si tus :X.