| AdrianLvs a întrebat:

Eu, vreau sa imi las parul ceva mai lung(https://www.youtube.com/watch?v=6PrVHPnXHTU)si sa imi las parul lung doar in partea de sus,nu si in parti. Puteti sa ma ajutati in privinta samponului? Adica eu cu orice sampon m-as spala nu mi l-ar face moale(eu am parul mai aspru, si cam des), si cam cat timp nu ar trebui sa ma tund in partea de sus pentru a ajunge ca cel din video? Precizez ca acum am parul de 3 sau 4 cm.

Răspuns Câştigător
| mezeicristina33 a răspuns:

Cauta gerovital, loreal, pantene si daca nu mergi in farmacie,,,, ai o alimentatie sanatoasa ca asta ajuta la cresterea parului fa miscare si sport si daca vrei sa creasca mai mare nu te sterge cu prosopul dupa baie doar tamponeaza nu freca..si dupa cu feon-ul sau nu!