| Desh a întrebat:

Salut TPU! Există vreo modalitate de a îmi vopsi părul în culorile steagului gay? Dacă da, cum?

Răspuns Câştigător
| Ararat a răspuns:

Salon.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa iei bătaie? Că România nu e chiar tara nici să glumești cu așa ceva. Că arunca lumea cu aghiazma in tine.

| Desh explică (pentru suntserios):

Doar ca să știi. Oamenii vin pe acest site pentru răspunsuri la întrebări.Nu ca să fie luați la mișto

| suntserios a răspuns (pentru Desh):

Era un sfat mai mult decât util la o întrebare pusă la mișto.

| ReddY25 a răspuns:

Lol

| sammie a răspuns:

La salon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isus te iubeste! Inca nu este tarziu sa te intorci pe calea cea dreapta. Te compatimesc, Domnu sa te binecuvanteze

| MrNuggets a răspuns:

Incerci sa mori virgin?