| iKaiju a întrebat:

Mi-a iesit un herpes(nu stiu cum se scrie)pe buza, cum îl fac să dispara?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Microbii care provoaca herpes se pot distruge usor daca raman fara aer.
E suficient sa pui peste el orice crema (de exemplu pasta de dinti) si va disparea in cateva zile.winking

| Andreeush a răspuns:

O să treacă în câteva zile.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Unge-l cu pasta de dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu crema aciclovir, posibil sa iti fi aparut din cauza imunitatii scazute cauzate de schimbarea de temperatura. Fructe multe recomand

| iKaiju explică (pentru anonim_4396):

Are mama crema d-aia si acum m-am dat cu ea, cam in cat timp imi trece?

| anonim_4396 a răspuns (pentru iKaiju):

4-5 zile depinde cum reactioneaza organismul trebuie sa fi atent si la imunitate.

| AnonimFGH a răspuns:

Salut. Du-te la farmacie si cere aciclovir, E pentru herpes trece in 4 5 zile