| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

.. o mica mare problema, cum scot si eu "scama" [puf] de pe blugii negrii? am facut o prostie si din greseala i-am bagat cum nu trebuie in masina de spalat

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Exista un dispozitiv simplu si foarte ieftin.il gasesti in kaufland, real, carrefour, oriunde, si este ca o perie care are benzi lipicioase, si cand banad aceea s-a umplut, o scoti, si este alta pusa acolo.si cand s-au terminat toate benzile gasesti rezerva pentru asa ceva.costa maxin 10 lei.
sau daca nu merge asa, iti poti cumpara dispozitiv special pentru scos scamele, care costa 30-40 lei, dar ma gandeam ca e criza, si nu cred ca ai vrea sa dai atat pe un lucru care il folosesti doar o data.:p

4 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic mai spalai o data si apoi incerca cu ceva lipicios sau daii cu venish happy

| dreamout a răspuns:

Ii poti pune in apa rece, si sa-i speli din nou.cam asa fac eutongue Si chiar mergewinking
P. S data viitoare, fi mai atent/a la programul la care bagi hainele, ca e crizarolling on the floor

| Mksdh a răspuns:

Cu ceva lipicios care sa "atraga " scamele...nu exista un obiect anume. tu doar gaseste ceva lipicioswinking

| deyna10 a răspuns:

Haha laughing dc va chinuiti sa dati bani? eu fac cu scoci laughing