| RaLluu123456 a întrebat:

Peste 2 saptamani am majoratul si nu am nici o idee cu ce sa ma imbraccryingcrying....trebuie sa mentionez faptul ca majoratul mi-l fac acasahappy

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Buna eu iti recomand o rochita lejera sau mai eleganta, depinde de preferintele tale.
Iar daca nu esti adepta rochitelor, incearca o pereche de blugi si o camasa mai lunga, daca accesorizezi aceasta tinuta cu o curea suptire dinaceia de mijloc niste cercei draguti si un colier mai clasic cred ca e oke, Tinand cont ca ai mentionat ca o faci acasa:X

| RaLluu123456 explică (pentru zozoMik):

Dar daca mi-as lua o pereche de blugi scurti s-ar vedea frumos? Si ce bluza sau maieu sa imi iau?

| zozoMik a răspuns (pentru RaLluu123456):

Ii poti asorta la un top simplu alb, la care sa adaugi un accesoriu masiv: o curea, o esarfa.
Sau cu o camasa larga, peste fund usor transparenta ori una in carouri scurta pe care sa o bagi in pantaloni.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O rochita draguta si pantofi cu toc happy