| smokeflame a întrebat:

Problema mea este pilozitatea de pe picioare. Sunt baiat, am 15 ani si am foarte mult par pe picioare. Pur si simplu eu il urasc si ma simt foarte prost... Se vede foarte urat in primul rand pentru ca e negru, iar decolorarea nu cred ca este o solutie. Acum ca e vara, ar trebui sa port pantaloni scurti sau trei-sferturi, insa mi-e rusine sa merg asa la scoala, sau in oras, in special daca sunt fete pe langa mine. Nu cred ca am prea multe solutii in afara de a ramane asa, dar daca stiti ceva ce ar putea sa ma ajute va rog sa imi transmiteti si mie. Va multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! Stiu, e aiurea laughing). Asta e parerea mea, ca fata vorbesc. Daca nu vrei sa te faci pe picioare, desi ar fi indicat, evita sa porti pantaloni trei sferturi la scoala, pe acasa si pe afara nu are nimic laughing)).