| smokeflame a întrebat:

Salut TPU. Am o intrebare. Sunt baiat, am 15 ani si am mult par pe picioare (e negru deoarece sunt brunet). Mi-e rusine sa merg afara in pantaloni scurti pentru ca se vede urat... prietenii imi zic ca sunt maimuta. Intrebarea mea este daca m-as rade, s-ar vedea urat? (adica s-ar vedea ca si cum as avea puncte negre pe picioare?) Ce imi recomandati, sa incerc sa ma rad cat timp este vara sau sa nu o fac?

Răspuns Câştigător
| ZileCuSoare a răspuns:

Baietii cu par pe picioare sunt adevaratii barbati! Daca si barbatii s-ar epila pe picioare, atunci fetele ce ar mai face?! Sa nu iti fie rusine, asa sunteti voi happy

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rade l rade l, in 2 luni o sa ai si mai mult si mai des si mai negru. Si apoi toata viata o sa stai ca femeile sa te razi pe picioare odata pe saptamana

| kiri11 a răspuns:

In nici un caz sa nu te razi pentru ca iti va creste mult mai des. Nu trebuie sa te rusinezi de faptul ca ai mult par pe picioare, asta daca nu esti femeie big grin, ca baiat dupa parerea mea, parul picioarelor redau barbatie si masculinitate.

| Maree1 a răspuns:

Prietenii tai se epileaza pe picioare? Daca da spune-le ca sunt niste Gay.

| Solstiţ1u a răspuns:

Daca chiar e prea mare atunci fa-l cu masina de tuns nu cu bic-ul, doar tunde-l putin, in plus ca baiat e okay sa ai par pe picioare happy

| DNY123 a răspuns:

Ti ceva aceia care rad de tine nu sunt prieteni. Daca te-ai rade pe picioare ce ai rezolva? esti barbat nufemeie! DACa ai fi fost prietenul meu eu nu as fi ras de tine deoarece nu edti singurul nu esti gay si esti barbat. sfatul meu e sa nu asculti ce spun ceilati.winking(nu esti maimuta esti om, nu.esti femeie esti barbat)

| smokeflame explică (pentru DNY123):

Mersi de raspuns. Apreciez happy

| STRIKERULdubios a răspuns:

Iesi afara fara nicio problema spune-le ca daca iti mai spun maimuta te spuper si in plus ce iti pasa eu am niste prieteni rai care imi spun capatinosul pentru ca ei cred ca am capul mare dar nu ii bag in seama si nu-mi pasa si acum nu am nimic in problema.