| Sn1ckers a întrebat:

Sunt baiat am 16ani aproape, si inaltimea ~ 1.75m si greutatea de 75kg (minim 72 maxim 75) si am nevoie de un sfat:
Cum fac sa slabesc?
Sala de forta fac (abdomene zilnic minim 250) banda 10-15min tot zilnic [in afara de sambata si duminica].
Mai precis ce regim sa tin, ca sa slabesc in o luna cam 7-10 kg? big grin
Astept pareri daca se poate de la vreun nutritionist sau de la voi.
Ms frumos!

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

- Mergi la sală
- Mergi seara la alergat
- Mergi cu bicicleta
- Evită grăsimile, prăjelile, dulciurile şi băuturile acidulate
- Mănâncă grătar de pui, salată, fructe, legume, supe
- Nu lua mese la ore târzii
- Bea zilnic minim 2 L de lichide

Mult succes!

| GameOverBitch a răspuns:

Alergare dimineata. Asta va ajuta.
Si dieta, mai multe fructe si legume, si mai putine prajeli.

Pa-pa!

| Sn1ckers explică:

Mai astept raspunsuri!