| Scarabeul a întrebat:

Cum este mai bine sa slabesc la sala de forta? numai prin fiare sau sa fac la banda, abdomene si bicicleta? as dori cat mai mult sfaturi mai folositoare. P.S.:vreau sa slabesc/

10 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Slabit = alimentatie deficitara in carbohidrati + cardio. daca nu ai chef de cardio poti face greutati mici, repetari multe, ritm alert al antrenamentului.

| RAY a răspuns:

Cultirismul se ocupa cu muschi,cardio cu slabirea, abdomenele nu slabesc, de ce sa stai intro sala sa dai banii cand poti alerga in aer liber, curat? nu doar alergare
inot, sa mergi cu bicicleta, sa sari coarda, sa mergi pe jos
stiintific se pune mult accent pe intensitate maxima timp de 3 minute apoi pauza un minut dovedit ca si asa slabestti 3 seturi

| Cosmin86 a răspuns:

Esti un milog care vrea ajutor, nu?

| NDC12 a răspuns:

Iti garantez ca nu ma intereseaza linkul tau, iti mai garantez si ca nu intru, cu placere.

| tz3ava a răspuns:

La fiare daca vrei sa slabesti va trebui sa faci cu mai putine kg mai multe seri, band. este cea mai buna, cu o muzica buna pe feeling o sa te uimesti

| tz3ava a răspuns:

Bravo ai facut 0.5$ de pe mine.

| YOsoso a răspuns:

Alergare e ceea mai buna pentru slabire succes