| VladoiuDany a întrebat:

Am o pereche de ochelari de vedere care s-au rupt exact la intersexia, suportului care sta pe nas, mai exact a ramas o parte cu o parte, adica s-a rupt in doua. Aveti idee cu ce as putea sa-i lipesc, cu super glue cred ca este imposibil mai ales ca, capetelesunt subtiri si sunt de fier?!

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Cu pistolu de lipt si cu fludor daca e material metalic si sa fie lipitura de expert asa fina sa nu zgarie la nas ca siasa sunt ei jenanti pentru unii