| AlexMAV a întrebat:

Vreau sa ma tund. As vrea o frizura gen "pe o parte" sau sa fie ridicat in sus. Cum as putea sa-i spun la frizerita sa ma tunda? Parul il am de 7-8 cm, iar pe parti il am scurt. Oare daca ma tund cu 1 pe o parte? si sa las asa sus? Nu stiu, ce imi propuneti?
PS: Sunt brunet, am fata ovala, si sunt slabut(aspect fizic). Nici chiar slab sa mi se vada oasele laughing. Si daca mi-as face niste linii pe parti? Pe la ureche? Ziceti-mi si voi cum ar fi mai cool. Aa si nu imi recomandati si o placa buna pana in 130 - 150 RON?
Si cum mi-as putea face frizura, ca acolo mi-o face frizeru' dar cand ajung acasa sa ma spal nu imi mai iasa. Rar, foarte rar imi iasa asa cum imi place mie, Am zis si de placa, va am un vartej in frunte, si vreau sa mi-l indrept. Merge nu?
Cel mai bun raspuns primeste funda! big grin

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Sa iti faci freza iti trebuie un fixativ strog, o placa de par de ceramica ca sa nu iti arda parul si un feon de 2000 de w putere parca ca sa stea calumea.