| qMiruna002p a întrebat:

Vreau sa imi fac o gaura in ureche la salon, cu pistolul. doare rau? Dupa cat timp pot pune orice fel de cercel? Daca ating cu mana, sampon, etc, doare? Dupa cat timp dispare toata durerea si totul e normal? :-) Funda pentru cel mai bun raspuns. Mersi! happy :*

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Nu doare.trece repede.in 2-3 zile.te poti spala, poti da cu crema de galbenele.

| qMiruna002p explică (pentru express11):

Mersi :* dar ai trecut si tu prin asta? Sau ceva prieteni? sa ma asigur 100% ca nu doare.laughing?

| express11 a răspuns (pentru qMiruna002p):

Eu am gaura data cu pistolul.nici nu simti.

| LaChatte a răspuns (pentru express11):

Esti baiat, nu?

| express11 a răspuns (pentru LaChatte):

Da