| bogdanbodo123 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de afaceri cu parfumuri si haine, dar nu stiu de unde pot cumpara haine si parfumuri la un pret mic ca sa le pot vinde la randul meu, va rog comentarii cu multe idei, am auzit ceva de Turcia, va rog ajutati -ma, multumesc

2 răspunsuri:
| AdrianaB1 a răspuns:

Ai putea procura totul de pe Joom, aliexpress, wish.
Poți să le comanzi, și să le faci pozele tale.
Sunt lucruri bune.

| ionut332 a răspuns:

Ai putea sa cumperi de la chinezi, wish, aliexpress sau gearbest. Doar ca dureza pana iti ajung coletele si nu prea ai de unde stii daca au un miros placut sau nu.