| DedeSb a întrebat:

Salut, vreau sa slabesc si sa imi lucrez putin la abdomen, sa se vada cat de cat, mananc doar biscuiti cu miere cand imi e foame si in rest fructe, ce spuneti e bine? nu vreau sa mananc deloc. dar totusi trebuie sa am ceva in stomac, imi recomandati altceva? (fundita)

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Daca esti fata nu cred ca trebuie sa iti lucrezi abdomenu si daca chiar vrei fa abdomene (de la denumire se intelege ca sunt pentru abdomen), daca esti baiat ia-ti galtere ia-ti o minge micuta si fa flotari abodomene cu galterele.
Si in ambele cazuri nu e bine sa mananci doar biscuiti cu miere (poate doar la micu dejun), incearca sa mananci o supa cartofi natur si un piept de pui ca o sa faci niste boli de stomac daca nu mananci decat biscuiti; cum a facut Bianca Dragusanu o sa cazi din picioare.
Oricum succes! funda?happy