| NYØ2002 a întrebat:

Salutare(Am 17 ani)! Problema mea:
Inainte sa ma tund parul meu era mare si o lua in toate directiile.Era intr-un fel cret, ondulat, nu stiu sigur si daca intindeam parul cu linia imi dadea 8-9 cm si i-am aratat un model de frizura faina dar mi-a luat mult par si frizura nu este fix cum vream eu.Eu aveam parul da peste cap si nu sta calumea ca nu e lins ca la altii si acum am dat parul in partea opusa la,, peste cap".
Cum imi pot masca parul cu o bandană ceva?

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Te poti tunde la zero si nu mai trebuie sa maschezi parul.
Oarende ce nici unul nu e multumit cu cenl-a inzestrat natura? unul care are parul odulat il vrea lins altul care il are lins il vrea ondulat, unul o vrea mai mare, altul mai mica... cand de fapt nici macar nu asta e important in viata