| stef1290 a întrebat:

Salutare,am 19 ani aproape si de câțiva ani eu am coșuri pe mâini si mereu pielea mea pare iritată. Așa este si pe picioare, aveți idee daca se poate rezolva? Sunt complexat de cum am pielea... Pe față nu am nimic si niciodată nu am avut probleme decât când eram bebeluș. Când avea 14 ani nu avem un cosuri pe față si majoritatea aveau.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca pana in prezent NU ai fost consultat de un medic dermatolog specialist, atunci ar fi cazul sa te prezinti la o astfel de clinica sau cabinet medical. Iar daca ai mai fost si in acel caz, este indicat sa fii vazut si consultat din nou de mai multi medici specialisti in dermatologie. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să mergi la un dermatolog, poate te ajută.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna mai mult a foliculita, ai consultat un dermatolog?