| Pohuista a întrebat:

Salutare, am o intrebare, am 13 ani si am multe cosuri pe fata, mâini, spate stiu ca e ceva normal la vârsta mea dar vreau sa stiu daca voi scapa de ele sau daca pot face ceva sa-mi treaca macar cosurile de pe spate si mâini.

2 răspunsuri:
| AnaQ a răspuns:

Https://vegis.ro/......iana-75ml/

Încearcă cu aceasta crema. Oricum coșurile trec de la sine după perioada pubertății.

| Oanaraluca1962 a răspuns:

Buna, și eu am 13 ani și am coșuri doar pe frunte dar ele o să dispara cu timpul. Când dispare și dupa iar apare.Deci nu este un motiv de îngrijorare pentru că noi acum suntem la pubertate și este ceva normal!

Sper că te-am ajutat!