| anonim_4396 a întrebat:

am pe nas si sub ochi niste puncte mici negre... ce sa fac sa scap de ele?

16 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Depinde de tine, ori le storci ori le lasi sa treaca ori cumperi o tinctura din plande numita "Trei Frati Patati" mie mi-au disparut cosuriile si punctele cu ajutorul ei

| anonim_4396 explică (pentru Elliana534):

De unde se poate cumpara si cam cat costa?big grin

| Elliana534 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm depinde de firma (app la fiecare farmacie dar recomand Helpnet) e cam 20 - 30 lei sau chiar mai ieftinahappy. Zimi de unde esti si vad eu daca gasesc o farmacie care sa ii aiba prin zonahappy

| anonim_4396 explică (pentru Elliana534):

Avem helpnet si catena si tot felul de farmaciitongue...mersi o sa ma duc sa caut!big grin

| DaRyUsSyK a răspuns (pentru Elliana534):

Cu timpul iti vor aparea niste "gropite" pe obraz din cauza cremei...am vazut mute persoane folosind creme.dar nu stiu depinde de crema.

| madu1295 a răspuns (pentru DaRyUsSyK):

Depinde si de ten! Poate altora nu le ''accepta'' tenul unele tratamente, chestii, si de aia. happy

| madu1295 a răspuns:

Sunt saloane unde te duci si-ti face un tratament. Ti le scoate pe absolut toate, si nici nu costa mult. O sedinta e in jur de 25 de lei, sau 50. Depinde de care. Si-ti face si tratamente, tot, tot, tot! happy Nu te chinui cu porcarii de pe la Avon, Oriflame, Lady's, etc! Nu-si fac efectul.batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru madu1295):

Crede-ma ca am fost la o sedinta dinaia si nu a facut mare lucru straight face

| madu1295 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai, la mine au trecut. Efectiv acolo ti le scoate, pe cand niste produse date inainte numa' cat le opreste cresterea si astea. Dar acolo micute tot sunt, si tot vizibile raman.

| Elliana534 a răspuns (pentru madu1295):

Da dar decat sa-ti ramane urme mai tarziu nu ca nu le vezi acum peste vreo 20 de ani o sa fie asa vizibile incat nu o sa te suporti.Eu merg pe medicina decat pe salonhappy

| anonim_4396 explică (pentru madu1295):

Da stiu ce vrei sa zici.dar ce sa fac daca nu mi le-a scos pe toate?laughing...am fost chiar saptamana trecutastraight face

| madu1295 a răspuns (pentru Elliana534):

Sebastian, eu unde am fost au lucrat tot cu tratamente medicinale, din plante. Dar inainte le-a stors si dupa a dat cu alea. Oricum la mine a ''functionat''; acum na! happy

| madu1295 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai nu stiu ce sa- ti mai zic; incearca cu ce ti-a zis Sebastian, si na... poate da rezultate!batting eyelashes Succes! :*

| anonim_4396 explică (pentru madu1295):

Ok...mersihappy