| NYØ2002 a întrebat:

Ce parere aveti De H&M este firma de calitate? Oare sa imi iau din mall(H&M) sau sa imi comand?
Pe site si in mall ai aceleasi preturi?

Mai am o problema.
Nu stiu ce oufituri si imi aleg, adica ce sa mi se potriveasca.

Eu nu caut haine iarna, caut de Primavara-Vara chiar si toamna.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic că ar trebui să fie mai ieftine pe site, în magazine fizice plătești mai mult pentru că plătești efectiv amplsarea, că pe ei îi costă mult să țină un magazin fizic. acum nu știu dacă e valabil și la branduri de astea mari.
depinde ce înseamnă la tine calitate. nu mi se par cine știe ce lucrurile de la h m.

| NYØ2002 explică (pentru Adry05):

Eu ma pot duce la Iasi cand mai are taicamio drum sau da 50 lei dus-intors.Am auzit ca sunt mai ieftine in mall ia sa incerc sa vad.Mai bine le probez decat sa iau o marime mare sau prea mica

| Adry05 a răspuns (pentru NYØ2002):

Nu-s mai ieftine în mall laughing))))) maxim la fel ca pe site. mai bine iei de pe site, te măsori și te ghidezi după tabel și dacă chiar e să nu se potrivească te duci și le faci retur în mall dacă scrie că poți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi mai bine in mall acolo ai si cabina de proba si gasesti multe reduceri la iarna chiar de 50%

| NYØ2002 explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa imi iau de iarna.Imi iau de Primavara-Vara chiar si toamna, acum strang bani

| NYØ2002 explică (pentru anonim_4396):

Caut haine de primavara-iarna ca imi strang bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi iau de la bershka sau pull&bear da si H&M merge

| dragodana a răspuns:

Salut!
Lucrez la o firma de confectii care a lucrat pentru multe magazine de haine, inclusiv H&M.
Modelele H&M sunt ok, dar calitatea materialelor lasa de dorit.
De preferat ar fi sa te duci in mall.Sunt aceleasi preturi si pe site si in magazin fizic.Pe site gasesti mai multe haine si accesorii la reducere.In mall fiind trafic se epuizeaza stocul destul de repede.
Pune in balanta costurile de deplasare vs cate haine iti iei.
Daca nu iti plac, la orice firma, poti sa le returnezi atata timp cat le trimiti inapoi la fel cum le-ai primit.Fii atenta:pastreaza cutia si toate chitantele/facturile. Daca vrei sa returnezi ceva ti le vor cere.
Parere personala:H&M cer prea mult pe haine pentru calitatea oferita.Incearca New Yorker, Bersha, Terranova, Sinsay.

| NYØ2002 explică (pentru dragodana):

La H si M nu am reducere daca cumpar mai multe haine? Imi iau de 700-800 lei.Pe site mi-a dat transport gratuit si vreo 90 lei reducere ca am pus un cod

| dragodana a răspuns (pentru NYØ2002):

Salut! Codul ala cu reducere se cheama voucher.Nu,nu ai alte reduceri pentru ca vei cumpara multe haine.