| SwEetGirl9912 a întrebat:

Cum sa imi fac parul, daca este lung si se incurca foarte repede?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Tunde-ţi vârfurile o dată la 2 luni,dacă nu vrei să intri mai mult în el. Foloseşte mereu balsam pentru descurcare,şi înainte de fiecare spălare pe păr,piaptănă-l foarte bine. Dacă ai părul drept,poţi să-l perii şi când e ud, dar cu o perie cu dinţii foarte rari. Dacă e ondulat, numai după ce e uscat, să se aşeze frumos. Cumpără-ţi spray pentru păr încurcat. Prinde-ţi-l în coc, coadă împletită.

3 răspunsuri:
| shineeshadow a răspuns:

Ti-l poti tunde in stil bob ori cu chica sau sa folosesti lotiuni pentru descuracarea parului.
Iti poti face si impletitura pestelui.
uite si un site daca nu ti-au placut parerile mele:
https://www.google.ro/......ps?/search
Poti sa il prinzi in spic sau doua cozi dar ca sa nu pari fetita mica poti ca cele doua cozi sa le prinzi mai de jos

| SoseticaViolet a răspuns:

Poti sa ti-l tunzi ori daca nu vrei poti sa iti faci spic, coada impletita sau impletitura pestelui FUNDa?