| anonim_4396 a întrebat:

Buna,inca putin si vine Craciunul,si parinti ma intreaba ce imi doresc de Craciun,am multe idei din care nu pot sa aleg, imi puteti sugera niste cadouri? Am 13 ani.Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| qffwqfw a răspuns:

Ne poti spune tu ce ai vrea si noi sa alegem :? Daca te pasioneaza gaming-ul, un pc de gaming e perfect. Si consola, dar mai recomandat e pc-ul. Laptopul nu prea este de gaming. Pc este cel mai recomandat. La
3000 lei, e foarte bun. Cel mult 3000 lei. Daca vrei ceva mai mult, nu e rau. Eu zic sa nu se duca nici bugetul parintilor tai :v daca nu te pasioneaza asta, spune-ne tu ce lucruri te-ar interesa si te ajutam noi sa-ti alegi, dar nu uita : bu cere prea mult, nu le toca banii parintilor prea mult laughing iti poti lua un telefon dorit, tableta, pc, minge, bicicleta, multe altele. Arata-le parintilor tai ca nu iti iei prostii. Ia ceva folositor si sa fie ok si pentru tine, si pentru ei. Seara/zii buna!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un curs de educatie sexuala. Asa ma instruit la 12 ani maicamea si uite ca mia prins bine altfel lasam insarcinata pe fosta

| MihaelaDart a răspuns:

Nu-ți știu gusturile, dacă nici tu nu le știi pe ale tale, le poți spune părinților tăi să-ți ofere ceea ce cred ei de cuviință și care este perfect vârstei tale și astfel îi vei împăca pe toți.

| Eduard619 a răspuns:

Spune tu ce doresti si iti spunem ce e cel mai ok.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un smartphone antișoc la vreo 2 000 lei.

| JustMeForever3 a răspuns:

Un dildo.