| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, spuneti-mi si mie a slabit cineva cu pasilele Super Slim?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E o mare teapa!

| mikihita a răspuns:

Da. imediat dupa terminarea curei m-am ingrasat aproape dublu. am reusit ulterior sa scap de kg acumulate slabind prin diversificarea alimentatiei(cauta pe net). e de durata, se vad mai greu rezultatele dar te si mentii.

| Doreliana a răspuns:

Buna
Eu am auzit persoane care au spus ca au slabit
Eu recomand capsula de slabit
Chiar slabesti de la ea pentru ca iti taie pofta de mancare si contine extract de plante care provoaca arderea grasimilor din organism mai repede

| Edward121 a răspuns:

Http://www.capsuladeslabit.net/......r-slim-84/ ai informatii aici :X fundita?

| larisapilut a răspuns:

Ciao fetelor! eu am luat si inca iau super slim si sincer sunt foarte multumita! si asta pentru ca am respectat cu strictete toate regulile pe tot parcursul dietei!
le-am luat in fiecare dimineata la aceeasi ora si am baut un pahar mare cu apa, iar dupa jumatate de ora am mancat cat am simtit nevoia. la parnz an mancat un bol cu cioba si seara un fruct sau un pahar cu suc pentru ca atat am putut!
cine spune ca a luat a slabit dar a ajuns l-a spital nu a respectat asta cu siguranta si nu ma mir deloc...ia nu mai luati voi pastilele astea si nu mancati nimic o saptamana sa vedem ajungeti la spital sau o sa fiti fresh?!?
cat despre cei care spun ca daca sunt naturale de ce sunt contraindicate pentru diabetici, cardiaci si femei gravide...pot sa spun doar ca nu este relevant acest comentariu deoarece si ceaiul de musetel sau tei(sau ce alta planta mai vreti voi) are o toxicitate pentru organism daca il bei in fiecare zi timp indelungata( de asta se face pauza dupa o luna de administrare a oricarui ceai)! plus ca aceste persoane au alte nevoi ale organismului fata de noi si nu pot urma acelasi regim de viata(nici daca tin regim fara pastile nu e ok, nu?)
in fine! fiecare crede si poate zice ce vrea, insa normal ar fi sa spunem asta in cunostiinta de cauza si cu argumente clare si precise, nu doar pentru ca asa am auzit sau asa cred eu si atat!
eu am slabit intr-o luna cam 2-3 numere la haine, am avut energie si ma simt super ok! le iau pentru intretinere acum si va recomand si voua ca atunci cand ajungeti la greutatea dorita sa le mai folositi o luna in care sa le eliminati treptat pentru a nu se produce reingrasarea!
o zi faina sa aveti si succes cu slabitul!