| nyoentox2002 a întrebat:

Sunt un baiat de 18 ani cu păr creț (Instagram(nyoentox2002, follow, dau back)
Uneori mă enerveaza părul ca nu stă fain mereu:intr-o zi sta bine, in altele nu.
Ce as putea sa fac? Să mă duc la un stilist? Ce poate să imi facă el?
Eu părul vreau sa il las mare dar nu foarte mare, pana la o limită a mea.
Eu mă duc la frizer cam o dată la 2-3 luni și ii spun să mă ia doar pe părți pierdut cu zero și sus ii zic sa nu imi ia deloc!
Vreau sa mentionez că ma spăl pe cap cam de 3 ori pe saptamana(marti, joi și sâmbătă)
Si dupa ce aplic sampon de la clier, folosesc si o mască de păr de la Kallos!
Vreau sfaturi!

6 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Te razi in cap! Ce sa faci!

| nyoentox2002 explică (pentru Werrich):

In niciun caz, refuz

| DaniTDCI a răspuns:

Pacat ca esti narcisist

| Dandinelle a răspuns:

Ai putea incerca la un stilist. poate are mai multa experinta cu parul cret/ondulat si trebuie sa-ti schimbi frizura poate

| Diaaa2004And a răspuns:

Ce frumos și-a lăsat el acolo insta-ullaughing M-am uitat pe profilul tau, că tare eram curioasa sa vad cum îți stă, și ghici ce am văzut. Că e super drăguț. De nu-ți convine sunt de acord cu Vidix422, fă-l să disparălaughing

| nyoentox2002 explică (pentru Diaaa2004And):

Pai gen in pozele alea imi statea calumea, dar uneori nu stălaughing