| thechosenone a întrebat:

Salutare toti si toate dupa TPU!:d as vrea si eu cateva sfaturi. eu am 58 de kg si 1.68 m. si par km slabut. la burtica. la corp asa la maini la fata. as vrea cateva recomandari cum sa par mai grasutz, si asa mai fortos. cred ca ma intelegeti... mai grasutz. ca am niste maini mai subtirele si nu imi place. a. am 15 ani si am facut un calcul si consum in medie de 2300 de calorii pe zi:d. sper sa ma ajutati. Multa bafta!

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Mergi la sala si consuma shake-uri calorice (weight gainers)
Numai bine, Shin.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Indoapa`te in continuare laughing

| p0wer a răspuns:

Mergi la salawinking

| sunshinee_5694 a răspuns:

Pai...eu sunt fata dar ma pricep cat de cat...1 poti merge la sala 2 poti lua vitamine ca sa te dezvolti si 3 accepta`te asa cum esti. AM vazut destui baieti foarte draguti cu maini subtiri sau mai slabuti. Poate tu vezi asta ca pe un defect, dar spre exemplu sunt unele fete carora le plac baietii slabuti deoarece pe cei dezvoltati ii considera mai duri.

Take care!:*