| anonimul255 a întrebat:

Salutare TPU din nou! Aș vrea să vă povestesc marele meu vis, visul meu e sã devin model, (sunt băiat) chestia nașpa e cã, eu am coșuri, am coșuri pe corp, și pe față, dar sunt slab și am un corp format pentru a fi un model, tot la asta mă gândesc în fiecare zi, îmi doresc tare mult, tot ce vreau de la voi e sã îmi spuneți, oare voi fi acceptat de ei? Dacă dau o probă, oare mă vor lua? Îmi doresc tare mult, nu sunt așa înalt, am 1, 72 înălțime sau 1, 73, dar problema e că am aceste coșuri care mă disperă, le am de la vârsta de 12 ani, și nu le mai suport, dar sunt foarte frumos, am ochii albastrii, am buzele frumoase, un zâmbet frumos, și știu să pozez, spuneți-mi am șanse să îmi îndeplinesc acest mare vis almeu? Unde pot gãsii înscrierea sau mă rog, un site unde le trimit o poză cu mine, vă rog mult fără hate, dacă aveți de gând să mă hate-uiți mai bine părãsiți acest articol, cred că fiecare om are în viață un vis care vrea din tot sufletul său să devină realitate...așa că nu vãd nimic de râs în a avea coșuri. Fiecare le avem până la o anumită perioadă, vârstă, Nimeni nu e perfect. Și dacă vrei să îți îndeplinești visul nu trebuie să fi perfect. Trebuie să fi tu însuți, să te iubești așa cum ești, căci departe vei ajunge. Cel mai bun răspuns va primii fundă! Deci cum spuneam, dacă aveți chef de mișto-uri nu sunteti bine veniti aici, Mulțumesc mult pentru înțelegere.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O intrebare consumi dulciuri des?

| anonimul255 explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru anonimul255):

Zaharul are un rol in cauza cosurilor, si eu patesc asta mereu