| spyke321 a întrebat:

Salutare tuturor.
Ma uitam pe youtube si am vazut acest clip in care spune ceva de "dintii de vampir" (montionez ca nu stiu prea bine limba engleza) http://www.youtube.com/watch?v=tB6jGWwMAEM. Spuneti-mi va rog, alea sunt cumva unghii false? Si daca da. La ce pret ajung unghiile false? :D Cele mai bune funda multumesc

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Da desigur acelea sunt 100% unghii false!
fake nail fangs=colti din unghii false
nu sunt foarte scumpe!
dar nu stiu daca sunt prea comode in gura!
in loc sa dai bani pe unghii false cumperi o pereche de colti de la magazin
sunt ff ieftini!
uh faci cum crezi!
bafta la halloween!

1 răspuns:
| Pisiquee a răspuns:

Bună! Da, acelea erau unghii false.Se găsesc foarte ușor, la 3 lei pachetul.